2

Salon kosmetyczny

Salon kosmetyczny Poznań - profesjonalne i kompleksowe usługi kosmetyczne

W naszym salonie fryzjerskim na poznańskich Ratajach wykonujemy strzyżenie męskie, damskie, modelowanie czy keratynowe prostowanie włosów.

Salon kosmetyczny Perfect Beauty, zlokalizowany w Poznaniu na Ratajach to miejsce, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. W naszej ofercie dostępne są podstawowe zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. W zależności od rodzaju i wrażliwości cery, realizujemy je za pomocą nowoczesnych lub tradycyjnych metod.

Realizując nasze usługi kosmetyczne korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków renomowanych firm kosmetycznych i farmaceutycznych, co zwiększa bezpieczeństwo i jakość zabiegów. 

 

Profesjonalne usługi kosmetyczne wykonywane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę z Poznania

Wszystkie zabiegi wykonywane przez naszą kosmetyczkę z Poznania realizowane są u nas na specjalnie oczyszczonych i wysterylizowanych narzędziach, dzięki czemu nasze klientki mają gwarancje czystości i wysokiego komfortu przeprowadzanych zabiegów.

W salonie kosmetycznym Perfect Beauty w Poznaniu realizujemy takie usługi jak:

 • Manicure podstawowy
 • Manicure french
 • Hybryda
 • Ściągnięcie hybrydy
 • Uzupełnienie odrostu
 • Żel budujący z hybrydą
 • Pedicure z lakierem klasycznym i hybrydą
 • Regulacja brwi plus henna i rzęsy
 • Depilacja woskiem wąsika i brody
 • Depilacja woskiem rąk, pach, okolic bikini, pleców i nóg

 

Manicure tradycyjny i hybrydowy Poznań - Rataje - zdrowe i estetyczne paznokcie na co dzień

Manicure hybrydowy jaki wykonujemy w Perfect Beauty na poznańskich Ratajach zapewni Tobie zdrowe i piękne paznokcie hybrydowe, które świetnie będą się prezentowały na co dzień. Jeśli cenisz sobie elegancje, odpowiednio dobrany kolor paznokci i zadbaną skórę, zabiegi w Perfect Beauty to idealne rozwiązanie.

W dzisiejszych czasach, zadbane paznokcie to dopełnienie naszego wizerunku, to synonim zadbanej i eleganckiej kobiety sukcesu. Profesjonalny manicure hybrydowy przywraca paznokciom zdrowy i naturalny wygląd. Paznokcie hybrydowe jakie realizujemy w naszym salonie w Poznaniu na Ratajach, wykonywane są przy użyciu naturalnych składników i kosmetyków, w estetycznej i przytulnej atmosferze.

Nasza kosmetyczka z Poznania wykonuje:

 • manicure podstawowy - czyli klasyczna odżywcza kąpiel paznokci, usuwanie i wyrównywanie skórek, malowanie i pielęgnacja paznokci, czyli wszystko to co wpływa na piękny wyląd naszych dłoni
 • manicure french - to popularna metoda wykańczania manicure podstawowego jasnym brzegiem, za pomocą białego lakieru oraz pomalowanie paznokci jasnym lakierem

 

Pedicure Poznań Rataje - profesjonalna pielęgnacja skóry i paznokci

Pedicure w Perfect Beauty realizowany na poznańskich Ratajach obejmuje przede wszystkim zmywanie lakieru z paznokci, skrócenie ich, opiłowanie i czyszczenie. W naszym salonie chcemy dać Ci maksimum satysfakcji, dlatego pedicure może być zakończony usuwaniem zgrubiałego naskórka z pięt, masażem i polakierowaniem.

Pedicure wykonywany w Poznaniu na Ratajach służy przede wszystkim pielęgnacji i oczyszczeniu skóry i paznokci. Twoje stopy będą miały świeży, elegancki i estetyczny wygląd, w każdej sytuacji.

kosmetyczka poznań rataje manicure hybrydowy poznań rataje paznokcie hybrydowe poznań rataje paznokcie poznań rataje pedicure poznań nowe miasto pedicure poznań rataje salon kosmetyczny poznań rataje

Zdjęcia naszego salonu