06

Regulamin

1. Godziny otwarcia Salonu Perfect Beauty  są następujące:
od poniedziałku do piątku : 09:00 – 19:00
sobota 9:00 – 14:00

2. Zakup usługi w Salonie Perfect Beauty  jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwskazań  zdrowotnych  do korzystania z usług oferowanych przez studio, poddaje się zabiegom z własnej, nieprzymuszonej woli oraz że zapoznał się  z cennikiem i z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki.

Za ewentualne  konsekwencje Klient będzie ponosił odpowiedzialność.

3. Udostępnianie danych osobowych, numerów telefonów przez Klientów przy rejestracji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Salon Perfect Beauty  zgodnie z ustawą z dnia 29.081997r o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2002R Nr 101, poz 926 ze zm .
Powyższe dane  służyć mogą do obsługi Klienta i kontaktowania się w celu obsługi rezerwacji i układania terminarza Salonu Perfect Beauty, oraz dodatkowo do informacji o promocjach i róznego rodzaju kampanii  marketingowych .

4. Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie. Salon Perfect Beauty nie ponosi odpowiedzialności za to, że Klient nie zapoznał się z cennikiem salonu i usługami wchodzącymi w zamawiany pakiet.

5. Nasze promocje i rabaty nie łączą się.

6.  Za przedmioty pozostawione  na terenie Salonu Perfect Beauty , salon nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

7. Za usługi świadczone w Salonie Perfect Beauty  płatności można dokonać gotówką, bądź kartą płatniczą za pomocą terminala . 

8. Ewentualne skargi, wnioski, zażalenia należy kierować wyłącznie na piśmie na adres salonu.

9. Przy rezerwacji wizyt przez Internet (on-line) gdy Klient poda nieprawidłowe dane, wizyta zostanie anulowana.

10. Przy rezerwacji wizyt przez Internet ( on-line) gdy Klient wybierze nieprawidłową usługę, salon może odmówić jej wykonania o czym Klient zostanie poinformowany.

Zdjęcia naszego salonu