3

Masaże

Masaż pleców w poznańskim Perfect Beauty to uczta dla ciała i relaks dla umysłu

Masaże pleców w poznańskim salonie Perfect Beauty to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cierpią na bóle i schorzenia pleców, a także dla wszystkich tych, którzy pragną zrelaksować się, wyciszyć i zredukować stres.

W ofercie naszego poznańskiego salonu znajdują się masaże podstawowe, relaksacyjne, a także lecznice i terapeutyczne. Nie skupiamy się jednak tylko na odcinku pleców, ale również wykonujemy masaż głowy, szyi, nóg, stóp czy rąk.

W dzisiejszym zabieganym i wymagającym świecie, gdzie większość dnia spędzamy w pracy nasze ciało ulega licznym schorzeniom i kontuzjom. Jesteśmy spięci, nerwowi, a nasza wydajność spada. Idealnym rozwiązaniem, które poprawia nasze samopoczucie są masaże relaksacyjne i lecznicze jakie wykonujemy w Poznaniu. Podczas takich zabiegów poziom naszego stresu spada, a rytm serca zwalnia. Napięcie zostaje wówczas zredukowane do minimum, dzięki czemu nasze ciało jest odprężone.

 

Oferta masaży relaksacyjnych i leczniczych w Poznaniu - gwarancja relaksu i wyciszenia

Masaże klasyczne i lecznicze doskonale redukują napięcie i wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. W poznańskim salonie Perfect Beauty w ofercie znajduje się:

  • Terapia manualna nastawiania kręgosłupa, szyi, odcinka lędźwiowego
  • Masaż podstawowy na całe ciało
  • Masaż relaksacyjny ciepłymi kamieniami z olejkami
  • Masaż leczniczy - do wyboru: Plecy-szyja-ręce lub odcinek lędźwiowy–nogi
  • Masaż bambusami
  • Masaż bańkami antycellulitowy
  • Masaż głowy i szyi
  • Masa pleców i szyi
  • Masaż całych nóg
  • Masaż stóp

Masaże w Perfect Beauty gwarantują odprężenie mięśni, wyciszenie, przywracają krążenie i redukują stres.

 

Masaż leczniczy i nastawianie kręgosłupa w Poznaniu - Twoje zdrowie w pewnych rękach

Oferujemy masaże lecznicze i nastawianie kręgosłupa w Poznaniu dla wszystkich osób mających problemy z plecami. Wszystkie masaże wykonywane są przez wykwalifikowanego masażystę - terapeutę, który przed zabiegiem dokonuje właściwej oceny i diagnozy pleców. Dzięki temu rodzaj masażu jest dobrany do kondycji pacjenta. Na tej podstawie masażysta może dostosować również cały program leczniczy dla naszych klientów, który zwiększy poprawę kondycji fizycznej i komfortu.

Nasze masaże to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają bóle i zawroty głowy, bóle szyi, problemy z ciśnieniem, problemy z poruszaniem się, bezsennością, wywołaną stresem, pracą fizyczną, czy podczas długotrwałego siedzenia w biurze. Terapie i masaże są również idealnym rozwiązaniem w sytuacji częstego cierpnięcia kończyn i palców.

nastawianie kręgosłupa poznań masaż stóp poznań masaż relaksacyjny poznań masaż poznań masaż pleców poznań masaż lecznicy poznań

Zdjęcia naszego salonu