1

Fryzjerstwo

Salon fryzjerski w Poznaniu – skorzystaj z metamorfozy Twoich marzeń

W naszym salonie fryzjerskim na poznańskich Ratajach wykonujemy strzyżenie męskie, damskie, modelowanie czy keratynowe prostowanie włosów.

Salon fryzjerski Perfect Beauty z siedzibą na poznańskich Ratajach to miejsce, gdzie w komfortowej atmosferze wykonujemy strzyżenie damskie i męskie, modelowanie i stylizacje włosów.

W naszym salonie fryzjerskim łączymy unikalne podejście do klienta z pasją i doświadczeniem, dzięki czemu potrafimy dobrać idealną fryzurę dla każdego. Wiemy, że umiejętnie dostosowana stylizacja, to gwarancja prawdziwej metamorfozy i zmiany. Dużą część naszej pracy poświęcamy na rozmowę z klientami i zrozumienie prawdziwych oczekiwań i obaw. Na miejscu posiadamy wiele inspiracji i katalogów, którymi możesz się wzorować wybierając nową fryzurę. Nasi fryzjerzy są kreatywni, otwarci na potrzeby klientów i przede wszystkim robią to, co kochają najbardziej.

Jeśli szukasz fryzjera w Poznaniu na Nowym Mieście, to gwarantujemy że wizyta w Perfect Beauty będzie prawdziwą przyjemnością i niezwykłym doznaniem.

 

Fryzjer Perfect Beauty z Poznania - Twoja nowa definicja piękna

Fryzjer Perfect Beauty znajdujący się w Poznaniu na Ratajach to gwarancja wysokiej jakości usług. Wykonujemy wszelkiego rodzaju stylizacje okolicznościowe, wieczorowe, ślubne, komunijne a także na studniówkę i bal. Do każdej stylizacji podchodzimy indywidualnie dostosowując ją do odpowiedniej uroczystości, sprawiając że poczujesz się wyjątkowo i wspaniale.

Niezależnie od tego czy szukasz fryzjera męskiego w Poznaniu na Ratajach, czy usług fryzjerskich dla kobiet i dzieci, każda wizyta w naszym salonie to kompleksowe podejście do Twoich włosów. Nie tylko staramy się zrozumieć na jakiej fryzurze Ci zależy, ale po wykonanej usłudze, starannie umyjemy i rozmasujemy Twoją głowę usuwając obcięte włoski i wprawimy Cię w dobry nastrój. Na koniec odpowiednio wymodelujemy włosy dając im ostateczny perfekcyjny wygląd.

W ramach naszych usług fryzjerskich w naszym salonie w Poznaniu, oferujemy:

 • keratynowe prostowanie
 • strzyżenie damskie wraz z modelowaniem
 • strzeżenie męskie maszynką
 • strzyżenie dziecięce
 • odsiwiacz
 • pielęgnacja brody i wąsa
 • upięcia
 • strzyżenie grzywki
 • trwała ondulacja
 • koloryzacja i modelowanie
 • balayage i modelowanie

 

Keratynowe prostowanie włosów Poznań - Twoje włosy o pięknym i zdrowym wyglądzie

Keratynowe prostowanie włosów, jakie wykonujemy w naszym zakładzie w Poznaniu, to bezpieczny zabieg, który pozwala odbudować, odświeżyć strukturę włosów i przywrócić ich dawny blask.

Twoje włosy są postrzępione, suche i łamliwe? Mamy dla Ciebie prostowanie keratynowe w Poznaniu, które zapewni Ci piękne i zdrowe włosy. Kuracja jest oparta na naturalnych składnikach, które wnikają w głąb włosa, niwelując ubytki oraz ujednolicając jego strukturę.

 

fryzjer męski poznań rataje fryzjer poznań nowe miasto fryzjer poznań rataje keratynowe prostowanie poznań keratynowe prostowanie wlosow poznan prostowanie keratynowe poznań salon fryzjerski poznań rataje

Zdjęcia naszego salonu